כל הקטגוריות

מגהצי קיטור וסטימר

מעל 70 שנים של ניסיון בתחום – מגהץ קיטור קונים רק בא. וולף

א. וולף היא חברה ותיקה בתחום הייבוא ושיווק מגהצי קיטור ומציעה מגוון רחב של פתרונות גיהוץ וקיטור מהאיכותיים ביותר שנמצאים בשוק, וביניהם: מגהצי קיטור תעשייתים, מגהצי סטימר, מגהץ קיטור מיני ועוד.

אזל המלאי

המחיר המקורי היה: ₪ 10,999.המחיר הנוכחי הוא: ₪ 9,900.

מגהץ קיטור מקצועי – מתאים למעצבי אופנה, תופרות וחייטים

אם חיפשתם מגהץ קיטור מקצועי הגעתם למקום הנכון. א.וולף גאים להציג את סדרת ה"בייבי" שלנו: "מגהץ קיטור מיני תעשייתי MINI-BABY 4.5L", ו"מגהץ קיטור מיני תעשייתי BABY 6.5L". שני מגהצי קיטור מקצועיים עם הפעלה נוחה, בעלי קיבולת עבודה של יום שלם. כל שאתם נדרשים זה להדליקם בבוקר ולכבות בערב. מגהצי הקיטור מסדרת "בייבי" הם שני המגהצים התעשייתיים המושלמים שתוכלו לבקש בזכות 3 התכונות הייחודיות שלהם:
1. זמינות מירבית – לבייבי מכל דוד פנימי עשוי נירוסטה, בעל עמידות גבוהה המחזיקה יום שלם ומסוגלות להחזיק לאורך שנים.
2. תפעול נוח – הבייבי איננו מקובע לצינור מים, הוא נייד ומתחבר לשקע חד פאזי רגיל. כמו כן הוא מתוכנן לשמור על חלקיו במידה שהוא מגיע למצב של "חוסר מים" ואף בעל התראה במצבים אלו. נפח המכל של "בייבי" מגיע עד ל-6.5 ליטרים, ובמסך החיווי תוכלו לראות את רמת הלחץ המירבית, רמת לחץ נוכחית, כמות מים נוכחית וכאמור – התראה במצב של חוסר במים.
3. תחזוקה פשוטה – התחזוקה של הבייבי פשוטה ביותר, כל שאתם נדרשים לעשות זה פעולות תחזוקה של פעם בשבוע, למשך 2 דקות בלבד. אין צורך לפרק או להשתמש בכוח: לבייבי ברז לניקוז מים וניקוי תחתית הטפלון. כמובן שהמוצרים מגיעים יחד עם הוראות תחזוקה, סוליית טפלון לבדים עדינים ולמניעת ברק.

מגהץ קיטור מקצועי / סטימר – גיהוץ בתליה בטכנולוגיה חדשנית

הכירו את הכוכב שכבש את עולם האופנה: סטימר – מגהץ בתלייה JIFFY J2000M. מה הופך את ג'יפי למבוקש? אולי רק העובדה שהוא מהיר עד פי 5 ממגהץ, עשוי אלומיניום יצוק, בעל ראש מתכת שמתחמם על ידי אדים ומגהץ את הבד עם הנגיעה הראשונה. הוא איננו חורך בדים, גם לא את העדינים ביותר. תוסיפו את העובדה שהוא מאריך שנים ואמין, מיוצר בארה"ב ויש לכם להיט. יתרונותיו:
1. תפעול קל ונוח – מוכן לעבודה תוך 2 דקות מרגע ההדלקה
2. תחזוקה בסיסית – אחת לחודשיים, פעולת תחזוקה שנמשכת כשתי דקות בלבד.
3. בטיחותי
ג'יפי מבוקש על ידי חברות האופנה הגדולות ביותר כגון קסטרו, מנגו, סטודיו פאשה, גאפ, רנואר ועוד. כמו כן משתמשים במוצר זה בתי מלון רבים ואף הרבה משתמשים ביתיים.

מגהץ קיטור ביתי

מגהץ קיטור ביתי פועל גם הוא בעזרת אדי מים, אך הוא מוסיף להם את עוצמת הקיטור שאין למגהצים אחרים. הקיטור מרכך את הבד, פותח את הסיבים שלו, ומכין אותו טוב יותר לגיהוץ. הגיהוץ עצמו נעשה בעזרת תחתית המתכת של מגהץ הקיטור, הפועלת כמו מכבש חם על הבד. הגיהוץ המיטבי במגהץ קיטור מתבצע בהחלקת המגהץ קדימה לאורך הבד בליווי קיטור, ובהחלקה חזרה לאחור ללא קיטור.

מגהץ קיטור אנכי

אם אתם כאלה שלא מגהצים כל יום אבל מדי פעם זקוקים לגהץ איזו חולצה או מכנס מבלי לעשות בבית בלאגן – מגהץ אנכי מתאים במיוחד עבורכם. הוא איננו דורש שולחן גיהוץ, נוח לתפעול, מתחמם במהירות וישר מוכן לעבודה. בנוסף לכל זה, הוא גם יגהץ את הפריט שלכם בצורה מקצועית ומושלמת! לכן הוא גם מתאים מאוד לכל מי שעיסוקו בעולם האופנה וזקוק מדי פעם לגיהוץ מהיר ומקצועי של פריטים. אז אם אתם מחפשים מגהץ אכי מושלם, אנחנו גאים להציג בפניכם את הסטימר שלנו– JIFFY J2000M

מגהצי קיטור – שאלות נפוצות

מדוע מגהץ קיטור עם אדים משפר את איכות הגיהוץ?

השימוש בקיטור לצורך גיהוץ מעלה את לחות הבד, מרכך אותו ופותח את הסיבים ומכין אותו לגיהוץ. לאחר מכן, תחתית המתכת של המגהץ עוברת על הבד כמו מכבש, מבצעת את פעולת הגיהוץ בקלות רבה יותר ומצליחה להחליק גם קמטים עקשניים מאוד. נוסף על כך, בחלק ממגהצי הקיטור ניתן לבחור את הטמפרטורה של הגיהוץ ולגהץ בדים מסוגים שונים מבלי לגרום להם נזק.

מהו ההבדל בין מגהץ קיטור לח למגהץ קיטור יבש?

בנוסף למגהץ הקיטור הלח שתואר קודם, יש גם מגהץ קיטור יבש, שהוא יעיל אף יותר מהקיטור הלח בריכוך הבד, ואינו משאיר כתמי לחות על הבגד. במגהץ יבש, תחתית המגהץ כפולה בעובייה. הקיטור שיוצא ממיכל המים עובר במבוך צינורות אל התחתית העבה של המגהץ, שמקבל כך מכת חום נוספת. מכת החום מעלה את הטמפרטורה ואת הלחץ, מייבשת את הקיטור מחלקיקי מים ויוצרת קיטור יבש.

מהם היתרונות של מגהץ קיטור יבש?

פרט ליעילות גבוהה בריכוך הבד, למגהץ קיטור יבש יש יתרון משמעותי במקרים בהם עולה צורך לגהץ כביסה לחה מאוד, או בדים רגישים למים ואדים, כמו, למשל, זמש.

אילו סוגי מגהצי קיטור ישנם?

בין מגהצי הקיטור תוכלו למצוא מגהצים שעובדים בצורה אופקית, כמו כל מגהץ רגיל, אך בשנים האחרונות הופיעו גם מגהצים אנכיים, המנצלים את השימוש בקיטור. גיהוץ אנכי מאפשר להשאיר את הבגד על הקולב ולגהץ אותו בזריזות מבלי שיהיה צורך בשולחן גיהוץ

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-6824478

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-6824478
דילוג לתוכן